SILVER GHOST COLLECTION

BİZE ULAŞIN

EBEDİ GÜZELLİK

Yüzyıldan uzun süre önce, bir otomobil otomotiv endüstrisinin tarihini değiştirdi. Tüm beklentilere meydan okuyan Silver Ghost AX201, hiç durmadan yaklaşık 24.000 kilometre yol alarak olağanüstü bir maceraya atıldı. Bu, hem üstün bir mühendislik becerisini hem de öncü nitelikte bir tasarımı gözler önüne seren dikkat çekici bir maceraydı. Bugün bu efsane Silver Ghost Collection’ın vizyoner büyüsüyle yeniden anlatılıyor. Yalnızca 35 otomobilden oluşan koleksiyon, bugünün öncülerine saygı duruşunda bulunmasının yanı sıra geleceğin tılsımı olma özelliğini de taşıyor.

Sterlin gümüşüyle titizlikle işlenen benzersiz Spirit of Ecstasy, yalnızca bu koleksiyona özel olarak üretilmiş bir işarete sahip. Bakırdan yapılan tabanı AX201’in motor bölümünden ilham alıyor.

Silver Ghost Collection’ın lüks çekiciliğini daha da artıran otomatik düzelme özellikli jantlar, otomobilin Cassiopeia Silver renkli dış tasarımıyla mükemmel bir renk uyumu sağlayan bir arka plana sahip.

Zarif bir denge oluşturan som gümüş kaplamalar ve gümüş detaylı deri, Forest Green renkli iç tasarımın incelikli güzelliğini ön plana çıkarırken orijinal Silver Ghost’ta detaylara gösterilen özeni onurlandırıyor.

Silver Ghost Collection’ın aksesuarları gümüşün incelikli güzelliğiyle ifade edilirken her bir detay, otomobilin ayrıcalığına işaret ediyor. Otomobil araç paneline getirilen modern yorum, elle işlenmiş sterlin gümüşünden yapılarak zarif bir şekilde yerleştirilen saat de dahil olmak üzere AX201’in kadranlarından ilham alıyor.

Sadece 35 adet üretilen Silver Ghost’tan birini bölgenizdeki bayide keşfedebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN