HAKKIMIZDA

Rolls-Royce Motor Cars İstanbul

Rolls-Royce Motor Cars Istanbul, olağanüstü bir müşteri deneyimi sağlamayı amaçlıyor. Müşterilerimiz, bir Rolls-Royce Otomobili seçmenin, aracın kendisi kadar unutulmaz bir deneyim olmasını sağlamak için en yüksek hizmet ve profesyonellik standardıyla karşılanacaklarından emin olabilirler.

Bayimiz ile iletişime geçin

SHOWROOM

Rolls-Royce Motor Cars Istanbul
Kuruçeşme caddesi,
no:31,
34345
Beşiktaş/Istanbul

Tel: +90 212 287 20 20


Opening Hours

Monday - Friday: 9:00 - 19:30
Saturday: 9:30 - 19:00

BİZE ULAŞIN

Otomobillerimiz veya hizmetlerimiz hakkında geri bildirim sağlamak, sorularınızı iletmek veya bilgi talep etmek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

Ekibimizle tanışın

Rolls Royce Motor Cars Istanbul son derece profesyonel ekibiyle sizi asiste etmeye hazirdir. Satis ve Servis ekibimiz, Rolls-Royce Motor Cars markasini gercek anlamiyla deneyimleterek en ust duzey otomobili size sunar.

Artuğ Aysal

Başkan

Royal Motors Istanbul firmasının başkanı olan Aysal, 1980 yılından beri​ lüks araç ticareti yapmaktadır, aynı zamanda profesyönel araba yarışçısıdır.

Hilal Aysal

Marka Yöneticisi

Istanbul ve New York’ta moda eğitimi alan Hilal, Royal Motors Istanbul'un, 2013 yılında Rolls-Royce Motor Cars Türkiye Distribütörü olmasi ile Royal Motors ailesine katılmıştır.

Arsun Aysal

Operasyon Yöneticisi

Coca-Cola gibi bir çok uluslararası markada yöneticilik yapan Arsun, 1998 yılında Royal Motors ailesine katılmıştır.

Nihal Çelikkol

Finans Yöneticisi

Istanbul Üniversitesi Çini Sanatlarından mezun olan Çelikkol, 2007 yılından beri Royal Motors ailesinde calismaktadir.

Hüseyin Gökalp

Satiş Sonrası Yöneticisi

Kariyerine 1985 yılında başlayan, lüks segment araçlarda eksper olan Gökalp, 2013 yılında Royal Motors ailesine katılmıştır.