ÜSTÜN ÖZGÜRLÜK

Lüks arazi yolculuğu fikrini ilk kez gerçeğe dönüştüren Rolls-Royce SUV arazi aracı ile tanışın. Zorlu arazilerde. Açık yollarda. Dört çekerli sürüş. Arazi modları. Tüm zorluklara yadsınamaz bir güçle meydan okuyun. Lüks yolculuğun en üstün örneği, şimdi her yerde, tamamen zahmetsiz.

İlham alin

Tasarım uzmanlarından oluşan ekibimizin yarattığı bu benzersiz Rolls-Royce en iyi tasarımlarımızı kapsayan bir seçkiyi temsil ediyor.

Özel si̇pari̇ş

Rolls-Royce satın alınmaz, tıpkı bir sanat eseri ya da lüks bir yat gibi sipariş üzerine hazırlanır. Kelimenin tam anlamıyla sınırsız kişiselleştirme olanağı.

İki̇nci̇ el otomobi̇ller

Kreatif mühendislikle elle işlenmiş yapıyı buluşturan bir Rolls-Royce satın almak, kaç yaşında olduğuna bakılmaksızın her zaman sıra dışı bir deneyim olmalı.

BİR HAYAT. BİRÇOK YAŞAM TARZI

Her olasılığı keşfedin. Etrafınızdaki dünyayı siz şekillendirin. Cullinan, tam da çok yönlü bir hayat  yaşayanlara göre. Her şeyin mümkün olduğunu bilenler için.

TÜM YOLCULUKLARIN HAKİMİ OLUN

Yenilikçi detaylar her yolculuğu daha da heyecan verici kılıyor. İmza niteliğindeki Rolls-Royce motifleri mükemmellikle dolu bir geçmişe selam duruyor. Usta el işçiliği lüks maceralarda yepyeni bir boyutun kapılarını açıyor. Cullinan her anlamda oyunu değiştiriyor.

EN ZORLU TOPRAKLAR FETHEDİLİYOR

İskoçya’nın dağlık bölgelerinden Arabistan çöllerine. Avusturya’nın dağlarından Amerika Birleşik Devletleri’nin destansı manzaralarına. Cullinan, National Geographic ile birlikte, üç kıtayı ve dünyanın en zorlu arazilerini kapsayan 12.000 millik bir parkuru fethederek olağanüstü özelliklerini sergiliyor.

HER ENGELİN ÜSTESİNDEN GELİN

Mutlak özgürlüğün keyfine varın. Gelişmiş şasi teknolojisi ve benzersiz alüminyum yürüyen aksam, en büyüleyici manzaralarda akıllı ve kolay bir şekilde yol alıyor.

LÜKSÜN KEŞFEDİLMEMİŞ ALANLARI

Yeni ufukları kolaylıkla keşfedin. Konforunuzdan ödün vermeden konfor alanınızın dışına çıkın. Cullinan’ın sarayları andıran Süit’inde tamamen lüks detaylarla sarmalanacaksınız.

TASARIM USTALIĞI

Mükemmellik yaratmayı arzulayıp buna odaklandığınızda her şey mümkün oluyor.

Cullinan, yıllar süren tasarım geliştirme çalışmalarının sonucu ve atılgan bir vizyonun ifadesi.

Kendinden emin çizgiler Cullinan’ın heybetli varlığına güç katıyor. İkonik silüeti, kuvvetli göz alıcılığını yansıtıyor.

SINIR TANIMAYAN GÜZELLİKLE TANIŞIN

Sınırları zorlayın. Yepyeni boyutları keşfedin. Cullinan otomobil tasarımına yeni bir yaklaşım getiriyor.

Cullinan tüm kıyaslamaların ötesinde.