DRAMATİK ETKİLER

TARZ SAHİBİ ESTETİK

Dawn Black Badge

Asla boyun eğmeyenlerin en cesur ifadesi. Risk alanların ve kuralları yıkanların karşı koyamayacağı bir davet. Hayatın cesur tarafını arzulayanlar için. Dünyanın en ikonik otomobil markasına yeni bir bakış. Rolls-Royce’un en heyecan verici bölümünü keşfetmek için hemen bize ulaşın.  

İlham alin

Tasarım uzmanlarından oluşan ekibimiz, Rolls-Royce Motor Cars Goodwood’da bu benzersiz Dawn koleksiyonunu yarattı. Her biri, müşterilerimizin bizden beklediği mükemmel ve zarif şıklığı temsil ediyor.

Özel si̇pari̇ş

Rolls-Royce satın alınmaz, tıpkı bir sanat eseri ya da lüks bir yat gibi sipariş üzerine hazırlanır. Kelimenin tam anlamıyla sınırsız kişiselleştirme olanağı.

İki̇nci̇ el otomobi̇ller

Kreatif mühendislikle elle işlenmiş yapıyı buluşturan bir Rolls-Royce satın almak, kaç yaşında olduğuna bakılmaksızın her zaman sıra dışı bir deneyim olmalı.

YAPILANDIRMA
İLHAM ALIN

Önemli olan içinizin rahatlığı

Önemli olan içinizin rahatlığı Rolls‑Royce sahibi olmak, sunduğumuz satış sonrası bakım hizmetlerinin yüksek standartlarıyla daha da kolaylaşan, zahmetsiz bir keyiftir. Otomobilinizin her şeyiyle ilgili destek ve önerilerin yanı sıra garanti, servis ve yol yardımı dahil olmak üzere kapsamlı bir dört yıllık ürün sahipliği paketi sunuyoruz.

Servis

Yeni bir Rolls-Royce satın aldığınızda, otomobilinizin kilometresine bakılmaksızın ilk dört yıl boyunca servis paketimiz kapsamında servis ve bakım hizmetleri bizim tarafımızdan sağlanır.

Bakım

Her yeni Rolls-Royce hemen hemen tüm olasılıklar için güvence sağlayan 4 yıllık sınırsız kilometre Garantisi ile korunur.

Finans Hizmetleri

Rolls-Royce otomobil sahibi olmak benzersiz bir deneyimdir. Rolls-Royce Motor Cars Finans Hizmetleri de bu felsefenin izinden giderek kişisel ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde tasarlanmış çeşitli finans seçenekleri sunar.