PERDE ARKASINDAKİ VİZYON.

RÜZGARLA TAŞINAN BİR FISILTI

BENİ ARA, BENİ HİSSET

BEN SENİN YENİ TUTKUNUM

GHOST: HER ŞEYİYLE SENİN

BENİ HABERDAR ET

GHOST

Mükemmellik, en saf formuyla her elemanın ifadesini oluşturuyor.

LÜKS MİMARİSİNİ TEMEL ALAN TASARIM

Ghost, özel olarak üretilmiş alüminyum şasiyle destekleniyor. Bu özel sipariş oranlardan yola çıkan Rolls-Royce tasarımcıları ve mühendisleri, her hücresinde mükemmelliği barındıran bir Ghost hayal ederken tamamen özgür davrandılar. Şasinin dayanıklılığı ve sağlamlığı; dengeli, yumuşak ve sessiz bir sürüşle sonuç vererek Sihirli Halı Sürüşü duygusunu benzersiz bir seviyeye taşıyor.

KEEP ME INFORMED

KENDİNE GÜVENEN GÜÇ

KEEP ME INFORMED

İNCELİKLE DÜŞÜNÜLMÜŞ İNOVASYONLAR

İKONİK ÖZELLİKLER

Ghost, iç alanlardaki güzelliği takdir edenler için bir tutku.

KEEP ME INFORMED

Önemli olan içinizin rahatlığı

Rolls‑Royce sahibi olmak, sunduğumuz satış sonrası bakım hizmetlerinin yüksek standartlarıyla daha da kolaylaşan, zahmetsiz bir keyiftir. Otomobilinizin her şeyiyle ilgili destek ve önerilerin yanı sıra garanti, servis ve yol yardımı dahil olmak üzere kapsamlı bir dört yıllık ürün sahipliği paketi sunuyoruz.

Servis

Yeni bir Rolls-Royce satın aldığınızda, otomobilinizin kilometresine bakılmaksızın ilk dört yıl boyunca servis paketimiz kapsamında servis ve bakım hizmetleri bizim tarafımızdan sağlanır.

Bakım

Her yeni Rolls-Royce hemen hemen tüm olasılıklar için güvence sağlayan 4 yıllık sınırsız kilometre Garantisi ile korunur.

Finans Hizmetleri

Rolls-Royce otomobil sahibi olmak benzersiz bir deneyimdir. Rolls-Royce Motor Cars Finans Hizmetleri de bu felsefenin izinden giderek kişisel ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde tasarlanmış çeşitli finans seçenekleri sunar.