PHANTOM. EŞİ BENZERİ YOK.

Bize ulaşın

Phantom Extended Wheelbase

Bir yere ulaşma duygusu, ilk kez bu denli benzersiz bir şıklık, güzellik ve ağırbaşlılıkla buluşuyor. Phantom Extended Wheelbase sizi sadece gideceğiniz yere ulaştırmakla kalmıyor. Aynı zamanda hayranlığınızı, saygınızı ve beğeninizi de kazanıyor. Sekizinci nesilde de her zaman türünün ilk örneği. Phantom, Rolls-Royce’un en saf ifadesi. Phantom Extended Wheelbase, tam da benzersiz düzeyde bir inceliği, konforu ve prestiji takdir edenlere göre.  

İlham alin

Tasarım uzmanlarından oluşan ekibimizin yarattığı bu benzersiz Rolls-Royce Phantom’lar en iyi tasarımlarımızı kapsayan bir seçkiyi temsil ediyor.

Özel si̇pari̇ş

Rolls-Royce satın alınmaz, tıpkı bir sanat eseri ya da lüks bir yat gibi sipariş üzerine hazırlanır. Kelimenin tam anlamıyla sınırsız kişiselleştirme olanağı.

İki̇nci̇ el otomobi̇ller

Kreatif mühendislikle elle işlenmiş yapıyı buluşturan bir Rolls-Royce satın almak, kaç yaşında olduğuna bakılmaksızın her zaman sıra dışı bir deneyim olmalı.

Yapılandırma
İlham Alın

PHANTOM PRIVACY SUITE

Daha Fazlasını Keşfedin

Önemli olan içinizin rahatlığı

Önemli olan içinizin rahatlığı Rolls‑Royce sahibi olmak, sunduğumuz satış sonrası bakım hizmetlerinin yüksek standartlarıyla daha da kolaylaşan, zahmetsiz bir keyiftir. Otomobilinizin her şeyiyle ilgili destek ve önerilerin yanı sıra garanti, servis ve yol yardımı dahil olmak üzere kapsamlı bir dört yıllık ürün sahipliği paketi sunuyoruz.

Servis

Yeni bir Rolls-Royce satın aldığınızda, otomobilinizin kilometresine bakılmaksızın ilk dört yıl boyunca servis paketimiz kapsamında servis ve bakım hizmetleri bizim tarafımızdan sağlanır.

Bakım

Her yeni Rolls-Royce hemen hemen tüm olasılıklar için güvence sağlayan 4 yıllık sınırsız kilometre Garantisi ile korunur.

Finans Hizmetleri

Rolls-Royce otomobil sahibi olmak benzersiz bir deneyimdir. Rolls-Royce Motor Cars Finans Hizmetleri de bu felsefenin izinden giderek kişisel ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde tasarlanmış çeşitli finans seçenekleri sunar.