PHANTOM

Bize ulaşın

PHANTOM

Mükemmelliğe ilham verecek kadar güçlü bir varlığa sahip olanlar. Kutlama gerektirmeyecek kadar büyük bir adı olanlar. Fevkalade bir güce sahip olduğu halde bu gücü kullanmaya nadiren ihtiyaç duyanlar. Mükemmelliği seçen ayrıcalıklı kişilere Rolls-Royce’un en saf ifadesi yakışır. Phantom. İmza niteliğindeki Rolls-Royce yeni bir çağ için yeniden tasarlandı. Sekizinci nesilde de her zaman türünün ilk örneği. Phantom zamanın ötesine geçiyor. Yeni bir çağ başlıyor. Phantom’un eşi benzeri yok. Eşi benzeri olmayan otomobiliniz.

İlham alin

Tasarım uzmanlarından oluşan ekibimizin yarattığı bu benzersiz Rolls-Royce Phantom’lar en iyi tasarımlarımızı kapsayan bir seçkiyi temsil ediyor.

Özel si̇pari̇ş

Rolls-Royce satın alınmaz, tıpkı bir sanat eseri ya da lüks bir yat gibi sipariş üzerine hazırlanır. Kelimenin tam anlamıyla sınırsız kişiselleştirme olanağı.

İki̇nci̇ el otomobi̇ller

Kreatif mühendislikle elle işlenmiş yapıyı buluşturan bir Rolls-Royce satın almak, kaç yaşında olduğuna bakılmaksızın her zaman sıra dışı bir deneyim olmalı.

YAPILANDIRMA
İLHAM ALIN

Önemli olan içinizin rahatlığı

Önemli olan içinizin rahatlığı Rolls‑Royce sahibi olmak, sunduğumuz satış sonrası bakım hizmetlerinin yüksek standartlarıyla daha da kolaylaşan, zahmetsiz bir keyiftir. Otomobilinizin her şeyiyle ilgili destek ve önerilerin yanı sıra garanti, servis ve yol yardımı dahil olmak üzere kapsamlı bir dört yıllık ürün sahipliği paketi sunuyoruz.

Servis

Yeni bir Rolls-Royce satın aldığınızda, otomobilinizin kilometresine bakılmaksızın ilk dört yıl boyunca servis paketimiz kapsamında servis ve bakım hizmetleri bizim tarafımızdan sağlanır.

Bakım

Her yeni Rolls-Royce hemen hemen tüm olasılıklar için güvence sağlayan 4 yıllık sınırsız kilometre Garantisi ile korunur.

Finans Hizmetleri

Rolls-Royce otomobil sahibi olmak benzersiz bir deneyimdir. Rolls-Royce Motor Cars Finans Hizmetleri de bu felsefenin izinden giderek kişisel ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde tasarlanmış çeşitli finans seçenekleri sunar.