ARKA KOLTUK KAPAKLI DAWN AERO COWLING

GERÇEK DOĞALLIĞI KUCAKLAYIN

Bir üstü açık otomobilde bulabileceğiniz en keyifli özgürlüğü yaşayın. Arka koltuk kapaklı Dawn Aero Cowling, Dawn’un hayat dolu ruhunu gerçek bir iki koltuklu otomobil deneyiminin heyecanıyla daha da canlandırıyor.

DUYULARINIZI ATEŞLEYİN

Kendinizi bu anın büyüsüne, sizi çevreleyen malzemelere ve katışıksız bir zevkin kollarına bırakın. Üstü açık otomobillerin renkli atmosferi, daha geniş ufuklar arayanlar için tasarladığımız arka koltuk kapaklı Dawn Aero Cowling’in coşkulu dinamizmiyle buluşuyor.

SEÇME ÖZGÜRLÜĞÜ

Bu çarpıcı iki koltuklu atlet, dilediğiniz zaman etkileyici ve dört koltuklu bir sosyetik simaya dönüşüyor. Her karşılaşmanızda ve her yolculuğunuzda yeni olasılıklar açığa çıkıyor. Kusursuz mühendislik, zarif tasarım. Son derece hafif karbon fiber ve alüminyumdan üretildi, daha gelişmiş konfor için hava akışı sağlayacak biçimde şekillendirildi. Kendinizi, hiç şüphesiz benzersiz Rolls-Royce ruhunu taşıyan bu lüksün kollarına bırakın.

ÖZGÜRLÜĞÜ ELİNİZE ALIN

Yolda yanınızdan ayırmak istemediğiniz her şeye kolayca erişmenizi sağlayan cömert bagaj sayesinde aklınıza eseni yapmanız çok kolay. İster iki ister dört koltuk seçeneğini tercih edin, tek bir dokunuşunuzla açılan tavan yolculuğunuz sırasında her zaman eşsiz bir özgürlük sunuyor.