ARKA KOLTUK KAPAKLI DAWN BLACK BADGE AERO COWLING

KARANLIĞIN İÇİNDEN YÜKSELİYOR

Black Badge tam korkusuzlara göre. İkonik silüetler daha da yoğunlaştırıldı. Performans iyileştirildi. Rolls-Royce’un en atılgan ifadesi, bu dünyanın ötesinde bir sürüş deneyimi yaşatıyor.

MACERAYA AÇIK

Mükemmel tasarımı ve saf formuyla, Black Badge Dawn potansiyeller ile dolu. Arka koltuk kapaklı Black Badge Dawn Aero Cowling ile kendinizi üstü açık dört koltuklu otomobilin büyüleyiciliğine bırakın veya iki koltuklu otomobil ruhunu açığa çıkarın.

ÖZGÜRLÜĞÜN GÜCÜ

Black Badge Dawn’un güçlü marifetleri, içinde yatan güce dair ipuçları veriyor. Karbon fiber kompozit jantlar, hiçbir zaman eğilmeyen Rolls-Royce ambleminin etrafında bir hale oluşturuyor.

GÜÇ AÇIĞA ÇIKIYOR

Geliştirilmiş tork, iyileştirilmiş süspansiyon ve isteğe bağlı spor egzoz daha heyecan verici bir sürüş deneyimi yaşatıyor.

GERÇEK RENKLERİNİZİ ORTAYA ÇIKARIN

Şimdi gölgelerin siyahlığına bürünen Spirit of Ecstasy size kılavuzluk ediyor. Siyahların en siyahını seçin veya kendi renkli vizyonunuza hayat verin.

Dört koltuklu otomobil heyecanını yaşayın, iki koltuklu atletik bir etki için Black Badge Dawn Aero Cowling arka koltuk kapağını ekleyin veya sadece saniyeler içinde tavanı açın. Black Badge Dawn, seçme özgürlüğü benzersiz bir lüks ve akustik izolasyon ile bir araya getiriyor.

Duyularınızın canlandığını hissedin. Her yolculuk bir macera.